JEDEN DOTAZNÍK MNOHO ODPOVĚDÍ

March 29, 2018

OPQ už pravděpodobně znáte – máme na mysli Pracovně osobnostní dotazník (OPQ - Occupational Personality QuestionnaireTM), který je základním psychodiagnostickým nástrojem pro personalisty, a je využíván po celém světě pro svou lety prověřenou validitu a spolehlivost. Jsme pyšní na to, že v České republice a na Slovensku jsme jediní, kdo ho může firmám nabízet. 


Ve své každodenní praxi většinou pracujete se základními výstupy – s profilem, případně kompetenčním reportem. OPQ má však řadu dalších reportů, které bychom vám chtěli představit. V současnosti, kdy se kvalitní talenty vyvažují zlatem, se pozornost zaměstnavatelů obrací logicky k hledání odpovědí na budování leadershipu, k rozvojovým potřebám zaměstnanců, k posilování emoční inteligence a k efektivnějšímu budování týmů. OPQ dokáže v lidech identifikovat předpoklady pro většinu z výše uvedeného. Díky své konstrukci, která je založena na přísné vědě – pracovní psychologii, psychometrii, statistice a spolu se striktním důrazem na validitu, dokážeme z odpovědí v dotazníku vytěžit maximum. Pro vás i pro vaše zaměstnance. 

Naším dárkem pro vás je webinář, na kterém vám představíme, co vše lze z jednoho dotazníku vytěžit.

 

Webinář se uskuteční 25. 1. 2018 od 11:00 do 12:00.

 

Pokud máte zájem, napište nám na naši emailovou adresu.

 

Please reload

Our Recent Posts

November 26, 2018

Please reload

Archive

Please reload

Tags

Please reload

 

+420 271 750 750

Masarykova 413/34 | Brno | Czech Republic

            www.ito.co.at               |             @ 2018  ITO United Change                |               www.itounitedchange.com