Our Recent Posts

Archive

Tags

No tags yet.

Rolls Royce v psychodiagnostice


Ke konci října pořádáme v naší brněnské pobočce další z mnoha PAA školení. Čas od času se setkáváme s dotazy, co přesně PAA školení je, proto bychom Vám rádi ve zkratce představili, o co konkrétně se jedná a jak takové školení probíhá.


PAA trénink, celým názvem Personality and Ability Assessment Course, je program, který jeho účastníky provede praktikami vyhodnocování SHL Talent Measurement dotazníků, testů a rozhovorů. Na kurzu se naučíte, jak vybrat správný výstup OPQ dle konkrétní potřeby, jak dávat kandidátovi/zaměstnanci zpětnou vazbu, jak velmi snadno a rychle vytvořit kompetenční model dané pozice.


Kurz je dvoudenní a probíhá v počtu 2 až 8 lidí. Jedním z našich koučů je skvělá Beáta Holá, která díky svým bohatým zkušenostem provazuje teorii s praxí a celý kurz je tak velmi interaktivní. V závěru PAA tréninku obdrží jeho účastníci mezinárodně platný certifikát, ale zejména neocenitelné znalosti, které je mohou posunout kupředu (nejen) v profesním životě.


Validita SHL produktů překonává mnohé jiné diagnostiky nejen na českém trhu, o čemž se můžete sami přesvědčit.


Kurzy probíhají v českém, německém nebo anglickém jazyce a to na našich pobočkách nebo přímo u Vás ve společnosti.


Na Vaše dotazy rádi odpovíme na adrese

office.brno@united-change.com nebo telefonicky na čísle

+420 271 750 750.


S přátelskými pozdravy, Vaše ITO.


 

+420 702 029 291

Masarykova 413/34 | Brno | Czech Republic

            www.ito.co.at               |             @ 2018  ITO United Change                |               www.itounitedchange.com