top of page
ITO Logo orez.png
  • LinkedIn
Vyzkoušejte si zdarma top diagnostické nástroje.

Buďte maximálně efektivní při výběru a rozvoji svých lidí.

VYZKOUŠEJTE SI S NÁMI TŘI DIAGNOSTICKÉ NÁSTROJE ZDARMA NEBO ZA ZVÝHODNĚNOU CENU!

V dnešní době je na trhu velmi široká nabídka nástrojů na měření osobnostních charakteristik, motivace a dalších vlastností a dovedností zaměstnanců a kandidátů. Mnohdy je obtížné vyznat se v tom, které z nich jsou kvalitní a odpovídají vašim potřebám. Proto máme v ITO v nabídce produkty od více poskytovatelů, abychom mohli vždy vybírat ty, které se pro naše klienty nejvíc hodí. Protože se online testování používá stále víc, chceme vám dát možnost tyto produkty lépe poznat a zvážit jejich výhody a omezení.

Zaregistrujte se a dostaňte od nás dárek.

 

Prvních pět registrovaných bude mít jedinečnou příležitost vyzkoušet si diagnostické nástroje od tří firem, které v ITO používáme a dodáváme je i našim klientům. Běžná cena nabízeného balíčku je 18.650 Kč. Pro pět z vás bude tento balíček zdarma a nabídneme vám k němu zdarma i hodinovou zpětnou vazbu. 

Dalších deset registrovaných bude mít možnost využít této nabídky za zvýhodněnou cenu 7.500 Kč, včetně hodinové zpětné vazby.

Každý zaregistrovaný od nás dostane ebook s tipy a radami pro výběr a používání těch správných dotazníků a testů v personalistice.

Co pro vás máme nachystáno:

SHL

SHL

Přední poskytovatel diagnostických nástrojů pro výběr a rozvoj zaměstnanců z Británie. Jejich vlajkovou lodí je Pracovně-osobnostní dotazník s miliony otestovanými ročně, a tím jejich nabídka zdaleka nekončí.

MINDONE

MINDONE

Validovaný nástroj z dílny rakouského ITO. Kombinuje v sobě více nástrojů a poskytuje tak komplexní obraz o testovaném člověku, jeho osobnosti, zájmech, motivaci a myšlení.

PROFILES INRERNATIONAL

PROFILES INTERNATIONAL

Komplexní nástroj od amerického distributora ze vzdělávací skupiny Wiley.  Zaměřený na styl myšlení, rysy chování a profesní orientaci. Udává také míru shody kandidáta s pracovní pozicí.

Podmínkou účasti je kompletní dokončení registrace, která je z důvodu ochrany vašich dat několikafázová.

Registrovat se mohou i naši stávající zákazníci. Z jedné firmy se může registrovat více lidí, nicméně na jednu firmu připadá jeden zvýhodněný balíček nástrojů. Je možné, aby z balíčku v jedné firmě vyzkoušeli nástroje dva nebo tři lidé tak, že si balíček rozdělí mezi sebou.

Na konci registračního procesu obdržíte email s odkazem na váš bonusový ebook.

bottom of page