top of page
Marika30.jpg

Marika Sokol

 

Marika začala svou profesní kariéru už během svého působení na vysoké škole. Je rozený profesionální manažer, kterému je vlastní kreativita při rozvoji osobností, rozvoji firemních cílů vlastní společnosti, tak i klientů společnosti ITO.

Společnost, kterou založila Marika již v roce 2000, se díky intenzivnímu a promyšlenému managementu dostala do povědomí českých personalistů především měřitelnými instrumenty jak při tréninku, či koučinku, tak i v diagnostice. Validita a užitkovost není jenom výsadou obchodních či nákupních týmů, ale obzvlášť nutným instrumentem v personální práci.

Marika si dovolila i cílený „výlet“ ze světa individuálního podnikání do zaměstnaneckých pozic, a vysokých manažerských pozic na mezinárodních trzích. Po působení v oblasti statistiky a sociologie se po většinu své další kariéry věnovala diagnostice a rozvoji osobností v evropském měřítku. Za svůj největší úspěch v HR oblasti považuje nastavení a implementaci standardizovaných systému HR jako strategického uzlu při dosahovaní cílů mezinárodní společnosti působící v 11 zemích s více jak 12 tisíci zaměstnanci.

Marika je již 18 let základním článkem mezinárodního týmu společnosti ITO a již 6 rokem buduje pospolu s týmem v České republice a na Slovensku zastoupení globální společnosti SHL Talent Measurement. Tímto strategickým krokem se skloubily kompetence personální práce a digitální diagnostiky. Maričino životní motto je „myslet a jednat v souladu“.

 

Oblasti poradenské činnosti

  • Změnový a kulturní management

  • Osobnostní diagnostika a audity

  • Koučování – zdravotní management

  • Trénink manažerských  a obchodních dovedností

Marika Sokol: Project
bottom of page