Chcete si v létě kromě odpočinku na dovolené dopřát také nějakou profesní i osobní inspiraci?

Pak se vydejte na náš jednodenní workshop pod taktovkou zkušené koučky Štěpánky Duffkové. Ta vás seznámí s koučovací technikou GROW. 

Model GROW je koučovací technika, která je vhodná pro rozvoj vašich zaměstnanců, kolegů i vás samých. Ne nadarmo se tato metoda často používá ve světě sportu. Je totiž velice účinná.

Proč jít na školení?

Metoda GROW je základní koučovací technika. Získáte prakt...

A simple cure for complex leadership challenges

BEAT is for people who believe that better results are created through change in behavior. It helps leaders to ensure behavioral change, speed up Execution and improve Accountability and Transparency. It helps people to Build new habits, get Empowered, make their Accomplishments visible and live up the story Together.

BEAT is a revolutionary change management philosophy, method and platform tested with hundreds of organizations. Typical chall...

ITO Learning Nuggets are short impulses, which cover the individual development desire with little expenditure of time.

ITO Learning Nuggets

  • We provide you with an interactive learning setting on current issues.

  • In practice you will become familiar with proven methods and solutions.

  • Learning from the best - we only teach successfully.

  • Long-standing successful consultants share their expertise with you.

  • You receive significant impulses for development in an efficient...

Znáte situaci, kdy vybíráte nejvhodnější kandidáty pro roli ve své společnosti, ale nejste si zcela jisti, jaké schopnosti jsou pro jejich budoucí výkon nejdůležitější? Své adepty zahltíte množstvím různorodých testů, které vám i jim zaberou mnoho času. Testy, jejichž úroveň se kandidátům neumí přizpůsobit, a tak dost možná ani ve výsledku neprokáží jejich opravdové schopnosti.

Nebylo by příjemnější mít jeden test mapující více oblastí?  Mít test, který se průběžně přizpůsobuje odpovědím...

Ke konci října pořádáme v naší brněnské pobočce další z mnoha PAA školení. Čas od času se setkáváme s dotazy, co přesně PAA školení je, proto bychom Vám rádi ve zkratce představili, o co konkrétně se jedná a jak takové školení probíhá.

PAA trénink, celým názvem Personality and Ability Assessment Course, je program, který jeho účastníky provede praktikami vyhodnocování SHL Talent Measurement dotazníků, testů a rozhovorů. Na kurzu se naučíte, jak vybrat správný výstup OPQ dle...

Jak zajistit, aby se zaměstnanec ztotožnil s firemní kulturou a jejími hodnotami? Možností je více, od pečlivého výběru zaměstnance vyhovujícího požadavkům pracovní pozice a kolektivu, přes intenzivní úsilí začlenit jej v začátcích pracovního vztahu. Další variantou, kterou mnoho společností využívá, ale stále ještě velké množství firem ji opomíjí, je dát se na cestu spolupráce s čerstvou sílou na trhu práce – se studenty. A toto téma bychom dnes rádi přenesli do popředí.

Mladý stude...

Rádi Vás informujeme o květnovém PAA školení (Personality and Ability Assessment Course), které bude probíhat v našich brněnských prostorách.

Absolventi našich kurzů po splnění všech částí příslušného programu získají mezinárodně platný certifikát pro práci s SHL Talent Measurement dotazníky a testy, budou schopni vytvořit kompetenční model a poskytnout kandidátům profesionální zpětnou vazbu.

Pokud jste naopak PAA školení v minulosti již absolvovali, avšak necítíte se „jisti v kr...

v souvislosti s blížícím se zpřísněním pravidel nakládání s osobními údaji, si Vás dovolujeme požádat o vyslovení souhlasu se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.

Bez tohoto souhlasu Vám nebudeme moci nadále zasílat aktuální informace o našich nových produktech a aktuálním dění ve společnosti ITO United Change CZ. Přijít byste tak mohl/a např. o náš poslední webinář věnovaný tématu „Motivační dotazník a jeho výstupní zprávy“. 

Souhlas se shromažďováním osobn...

Motivace sportovce je motorem a energií k dosažení úspěchu. Každý sportovec ví, zda ho motivuje sáhnout si na zlato nebo účast na sportovním klání. I motivace Vašeho zaměstnance je motorem k dosažení úspěchu Vaší organizace. Znáte ji?

JAK VALIDNĚ ZMĚŘIT MOTIVÁTORY VAŠEHO ZAMĚSTNANCE?

Společnost SHL, pro kterou je společnost ITO UNITED CHANGE CZ výhradním resellerem v CZ a SK, vyvinula Motivační dotazník (MQ). MQ měří 18 dimenzí motivace jednotlivců a poskytuje podrobné porozumění situacím,...

OPQ už pravděpodobně znáte – máme na mysli Pracovně osobnostní dotazník (OPQ - Occupational Personality QuestionnaireTM), který je základním psychodiagnostickým nástrojem pro personalisty, a je využíván po celém světě pro svou lety prověřenou validitu a spolehlivost. Jsme pyšní na to, že v České republice a na Slovensku jsme jediní, kdo ho může firmám nabízet. 


Ve své každodenní praxi většinou pracujete se základními výstupy – s profilem, případně kompetenčním reportem. OPQ má však...

Please reload

Víte, že.. 

Please reload

Stalo se..

Please reload

Tags

Please reload

 
 

+420 271 750 750

Masarykova 413/34 | Brno | Czech Republic

            www.ito.co.at               |             @ 2018  ITO United Change                |               www.itounitedchange.com